| мιcυтѕѕα a întrebat:

In curand fac 14 ani si as vrea sa-mi da-ti cateva ideei cum sa imi organizez petrecerea... [nu am foarte multe ideei, poate ma ajutati voi] sa-mi da-ti niste ideei cum sa ma imbrac :-D! funda la cea mai frumoasa idee! Multumesc

Răspuns Câştigător
| gune10 a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda sa mergi la o pizzerie...Si la imbracaminte m-am gandit la o rochie scurta cu o curea prinsa in talie. Ceva de genul asta http://www.flickr.com/photos/starshinersro/4856780522/lightbox/ si daca rochia este simpla poti adauga bratari, lantrui accesori! oke bft si La Multi Ani! Bye bye!

2 răspunsuri:
| Aniiia a răspuns:

Http://www.polyvore.com/untitled/set?id=24011058 si parul poti sa-l faci in genul Fishtail;))! Acuma eu nu te cunosc si nu pot eu sa organizez petrecerea ta.nici nu vrei asta, dar poti chema un Dj.nu costa mult! Bafta si La multi ani!:x

| Galuscaaa a răspuns:

Pai thinking o idee interesanta ar fi sa mergi la bowling:X:X...si poti sa te imbraci cu o pereche de blugi stramti si un tricou mai elegant smugsper ca te-am ajutat. funda?batting eyelashes