| Cristinafgmcriss a întrebat:

Deci avem un proiect la scoala, iar profa ne.a pus pe echipe si noi trebuie sa construim o firma si sa dam un nume acesteia in functie de ce firma ne.am hotarat sa facem, trebui sa alegem si un lider. Intrebarea mea este ce fel de fia sa ne facem firma de transport, constructii? Si ce nume sa ii dam? Nu am nici o idee. Help me!

1 răspuns:
| Holiday a răspuns:

Toata lumea o sa-si faca firme de genul asta. Voi faceti-va o banca, toti vor avea nevoie de voi, indiferent de domeniu.happy
Ca nume, ca sa zic...
"Banca a 3-a De La Geam" s-ar potrivi perfect cu mediul scolar in care va aflati.happy