| alexutza1709 a întrebat:

Hei TPU la scoala(clasa a 6 a) profa de romana ne.a dat un proiect de 8 martie. vreau si eu niste idei
PS: trebuie sa o surprinda

1 răspuns:
| Oana10beatryce a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faceti manual o felicitare cu niste versuri originale! a pe felicitare poti sa lipesti niste flori eu am facut o felicitare pentru mama de 8 martie si am lipit pe ea o floare de la nunta! dar poti fi inventiva! gasesti tu ceva mai bun! sau mai poti sa faci un poster mare cu poze luate din diferite reviste cu mame insarcinate, cu mama cu copii langa ele si sa pui sub poze niste versuri de multumire ca ti-a dat viata, te-a crescut, poti face multe! sper ca te-am ajutat!