| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Din ce se da bacul la mate-info, in afara de mate la m1 care e cel mai greu din cate am auzit? Cum e la m1? Cat de greu e bacul la mate-info?

2 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Bună. Păi bacul la mate info e cel mai greu in comparatie cu restul profilelor. Stiu ca se da la mate, informatica si fizica sau chimie la alegere si la romana*. Dar dacă înveți si-ti place matematica, o sa te descurci. Eu personal n-as face fata.

| EuDOarSieu a răspuns:

Româna, care e aceeiași la toate profilele, ușoară.
Îți recomand biologia din clasele XI-XII, la fel de ușoară.
Cât despre matematica M1, e matematică. Dacă înveți, treci, dacă nu, la sapă, iartă-mă dacă-s rău.
Am fost mate-info, am dat m1, nu mi s-a părut așa greu. Bac-ul e pistol cu apă pe lângă ce e la facultate.
Îți recomand să înveți bine în clasele XI-XII, matematica este foarte importantă.