| DorinaPaula a întrebat:

Care este cea mai plictisitoare meserie din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| ursachy a răspuns:

Politician- nu ai vazut ca in parlamentul romaniei toti dorm la sedinte?

8 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Meseria la birou.

Numai bine.

| Evolution a răspuns:

Bună întrebare laughing meseria care stai degeaba / nu vorbeşti cu nimeni / eşti obosit... gen poliţai pe noapte care stai şi te uiti la camere de supraveghere thinking

| DorinaPaula explică (pentru Evolution):

rolling on the floor) mai asteptam raspunsuti. :-p

| Dariaa90 a răspuns:

Depinde de propria personalitate. Dacă ești genul plictisit de viața și mereu îți atârna o fată picata, atunci orice meserie îți va părea plictisitoare, și invers.

| AerDeMunte a răspuns:

Contabil laughing

| DorinaPaula explică (pentru AerDeMunte):

De ca crezi ca, contabil? angeltaby? motiveaza alegerea... daca esti contabil eu nu prea cred ca te plictisesti. thinking

| homosapienbone a răspuns:

Galerista. Am lucrat si nu intra nimeni, la un moment dat aveam impresia ca se misca lucrarile singure.

| fatadedac a răspuns:

Care nu iti place.