| anonim_4396 a întrebat:

Domnilor am fost la un interviu unde mi s-au pus foarte multe intrebari personale unde stau, cu cine ce face colegul sau colega de apartament, daca am masina cat platesc chiria, parinti cu ce se ocupa ce salariu imi doresc. Ei ziceau ca imi pun aceste intrebari pentru a gasi o solutie de transport cu un coleg care locuieste prin zona sau prin apropiere, dar nu am inteles faza cu parintii si cu masina.
Pozitia e de Inginer Tehnician Vanzari. Firma este una care activeaza in toata Romania.
A spus ca daca e ok o sa ma mai cheme la inca un interviu

Mi s-a parut foarte dubios. Ce parere aveti sincere?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Pai te-au intrebat daca ai masina sa stie daca poti face naveta singur, si de parinti te-au intrebat sa stie din ce te tragi.

Una e sa ai 2 parinti doctori si alta e sa ai 2 parinti alcoolici care stau prin sant, stii?