| PirvulescuCosmin a întrebat:

Doresc sa ma angajez in Bucuresti. Am 20 ani si sunt nefumator, nu consum bauturi alcoolice, cu bunul simt, si un om pe care va puteti baza in orice moment. As dori sa ma angajez cat mai repede posibil. Job-ul vizat este sofer, dar orice alt job este bine venit.
Ma poate ajuta cineva?!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu te stiu pe tine ca ai mai postat aceasta intrebare acum 2 luni in urma. Aici nu ai sa gasesti pe nimeni care iti ofera un servici stabil aia trebuie sa mergi tu sa lasi CV-uri si mai bine ar fi daca ai avea niste legaturi ca fara ele mori de foame. Eu sunt ca tine si caut ceva ca sofer pe dubita atat timp cat nu depaseste 3500 kg dar nu e nimic din pacate.

| PetreConstanta a răspuns:

Un om pe care te poti baza oricand - esti ca si angajat