| PirvulescuCosmin a întrebat:

Doresc sa ma angajez in Bucuresti. Am 19 ani si sunt nefumator, nu consum bauturi alcoolice, cu bunul simt, punctual, si un om pe care va puteti baza.
Doresc sa ma angajez ca sofer, dar nu numai. Orice oferta este bine venita. Doresc sa ma angajez cat mai repede posibil.

Numerele mele de contact sunt: 0765002437 / 0720779110

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poti incerca sa devii broker de asigurari, program flexibil, castiguri importante in functie de realizari.

| cristi202 a răspuns:

In amenajari interioare te-ai baga? Uneori am nevoie de cineva care sa ma ajute la treaba, cind am prea mult, si ai fi platit intre 50 si 70 Ron pe zi, functie de ceea ce faci.