| PirvulescuCosmin a întrebat:

Doresc sa ma angajez in Bucuresti. Am 20 ani si sunt nefumator, nu consum bauturi alcoolice, cu bunul simt, si un om pe care va puteti baza in orice moment. Doresc sa ma angajez ca sofer, dar nu numai. Orice oferta de munca este bine venita. Doresc sa ma angajez cat mai repede posibil.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu la fel ca tine sunt 20 de ani beau destul de rar și mai fumez narghilea dar de munca nu e nicăieri, contactele sunt baza omului în timpurile dificile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt sefa CAMPANIEI CATELUSA JIJI din Bucuresti, si vreau sa-ti spun ca ai putea fi bine venit.Deocamdata nu poti intra in Campania noastra dar iti sugerez sa vizitezi site-ul www.campanialuijiji.blogspot.com pentru mai multe informatii.Iti dau id nostru si poti vorbi cu personalul mai multe chestii campaniajiji@yahoo.com

| robert_1938 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu nici un loc de munca disponibil. sper sa iti gasesti cat mai repede un loc de munca! e foarte esntial! informatii despre locuri de munca mai poti gasi prin ziare, oameni si chiar pe net! iti urez succes deplin! funda? big grin