| PirvulescuCosmin a întrebat:

Doresc sa ma angajez in Bucuresti. Am 19 ani si sunt nefumator, nu consum bauturi alcoolice, cu bunul simt, punctual, si un om pe care va puteti baza.
Doresc sa ma angajez ca sofer, dar nu numai. Orice oferta este bine venita. Doresc sa ma angajez cat mai repede posibil.
Mentionez ca sunt din provincie si vreau sa muncesc in Bucuresti pentru a incerca sa ma stabilesc acolo.

Numerele mele de contact sunt: 0765002437 / 0720779110

2 răspunsuri:
| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.

| yasemin a răspuns:

Iti doresc mult succes insa aici pe langa faptul ca este bataie de joc si muuuulta nesimtire, nu prea gasesti nimic bun de lucru