| Keridaa a întrebat:

Dragii mei prieteni, ce v-ar placea mai mult si mai mult sa deveniti in viitor?

Răspuns Câştigător
| NuConteazăCine a răspuns:

Psiholoaga. happy cel putin asta vreau acum, dar pana atunci mai am timp sa ma gandesc laughing

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-as dori sa am o functie legata de educatie, arte.

daniela
| daniela a răspuns:

Milionar

| Razvan a răspuns:

Buna intrebare
Pacat ca nu stiu ce sa raspundthinking
Chiar nu stiusad
Pana mealaughing

| allleeeee a răspuns:

Eu as vrea sa devin avocata...happy

| Daiana_1737 a răspuns:

Mireasaa:X:X:

glumeam...procuror criminalist:X:X

| AnemonaP a răspuns:

Cantareata, Prezentatoare si foto Model laughing

| Alisa a răspuns:

Childcare (persoana ce se ocupa cu, copiii)...ador copiii love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macaraaa.love struck. glumesc laughing psihiatru, dar si sa lucrez cu delfinii. in general copii/oamenii cu deficiente se simt mai bine in preajma delfinilor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stewardesa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pilot

| stefycrazygirl a răspuns:

Actrita, translator, cantareata(cred ca o sa ajung cantareata ca's la Liceul de Arta). Ma pasioneaza mult actoria, dar daca am inceput asa...

| Derpina204 a răspuns:

Fotografa day dreaming
Pictorita.hee hee
Translator smug
Handbalista laughing
Tu?hee hee :*

| Keridaa explică:

Am abia 15 ani si cred ca am timp destul sa decid ce mi-ar conveni, insa dorintele imi sint sa devin
actrita
jurnalista
insotitoare de zbor...si multe altele.Idealurile sint mari, acum sa-mi ajute Dumnezeu sa le realizez! :*

| betybetybety a răspuns:

Cred ca cantareata pentru ca imi place sa cant si sa compunhappy