| Lovely_9591 a întrebat:

Voi ce vreti sa deveniti in viitor?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sudor pe platforma Heinekenwinking
Imi pare rau nu cunosc femininul pentru acest cuvant.Astept ca prietenii mei anonimi sa imi trimita link-ul de la DEXwinking

| beautifulkiss a răspuns:

Buna sincer nu prea m-am gandit la asta.
Mi-ar placea sa devin cineva:actrita.
Atat imi vine in minte acumbig grin

| AnnaMariaaa a răspuns:

Medic, dar as vrea sa urmez 2 facultati cea de medicina si cea de geografielove struck

| RXN a răspuns:

Chirurg plastician, sotie, mama a doi copii, asta in principiu, am planuri mari.happy

| KatherineSparks a răspuns:

Chirurg neurolog, avocat sau jurnalista.

| lolwut a răspuns:

Adult straight face

zau acu... soldatel/militian big grin

| BBAlyss a răspuns:

Actrita sau psiholog

| miley123 a răspuns:

Hello! pai...: dansatoare; veterinar; profesoara atat imi vine in minte

| AlexMaddox a răspuns:

Salut, eu prefer testor de jocuri sau intr-un domeniu it. ca ma pricep foarte bine. de obicei unii aleg ceva la care se pricep si care le place!

| SunIsUp a răspuns:

Buna! happy
Hmm.profesoara de romana, avocata, cantareata... big grin