| Nycku1999 a întrebat:

Dupa cat timp poti fi reangajat la aceeasi firma de la care ai plecat prin incetarea contractului cu acordul partilor? Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si a doua zi chiar. eu am avut contract cu o firma, l am reziliat cu acordul partilor si a doua zi am facut altul fara nicio problema

1 răspuns:
| einenebun23 a răspuns:

Pai poti sa mergi si de maine inapoi cu conditia sa te ia inapoi. Din moment ce nu ai fost data afara si ai plecat intr-o maniera amiabila nu ar fi nici o problema sa te reangajezi.