| Mihnea_4399 a întrebat:

Dupa ce termini facultatea de folozofie, ca ce te poti angaja?
va multumesc!

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Profesor si cam atat se pare in ziua de azi

2 răspunsuri:
| Beatrice_6624 a răspuns:

Jurnalist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu orice facultate, te poti angaja in orice domeniu. Ceea ce trebuie sa faci insa, este sa demonstrezi ca poti mai mult, ca vrei mai mult, etc. Pentru asta, trebuie sa fi participat la activitati de voluntariat in timpul facultatii, la niste cursururi care sa arate dorinta ta de dezvoltare(acum te poti inscrie de exemplu la unul de project management si unul de leadership de la firma Be MORE, pe http://alexandru.bypteam.com/? page_id=31 sau http://alexandru.bypteam.com/? page_id=290) Si la alte cursuri de la alte firme de exemplu Top Quality Management, sunt cursuri bune, insa prima firma am vazut ca are training-uri din care inveti foarte mult, intr-un weekend si sunt la preturi speciale pentru studenti.