| BigLike a întrebat:

Dupa ce urmeaza facultatea de constructii si arhitectura...ce meserii se pot practica si cu ce se ocupa mai exact un arhitect si un inginer in constructii? (ma intereseaza mai mult a doua)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu de ce tot repeti intrebari aiurea. Ca ai scris mai devreme acelasi lucru. Daca nu sti despre ce e vorba, la ce **** mai mergi la scoala in uk, si urmezi studii de inginer constructor? adica tu nu stii ce studiezi?
Ia zi unde studiezi in uk si cum se numeste scoala?