| visu123 a întrebat:

Este buna meseria de mecanic auto?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tot ai o obsesie de meseria asta, fă-te macanic auto și nu ne mai obosi cu întrebarea asta de-a dreptul penibilă de câte ori ai postat-o!
Pa, pa.

| Bog15 a răspuns:

Orice meserie care te pasioneaza e buna, si daca esti bun, sunt si bani, dar daca nu te pasioneaza, orice zi de lucru e un chin si nu mai conteaza banii!

| Sminoc12 a răspuns:

Este Destul De buna... Funda?

| mrich a răspuns:

Salut.depinde cum vezi lucrurile in viitorul tau, e o meserie dupa care trebuie sa mergi mai mult timp ca sa devii "meserias adevarat "si vezi ca nu o sa regreti. bafta