| serena_9172 a întrebat:

Este cineva care a dat admitere la Umf Iasi anul trecut(2010)? Daca da, imi puteti spune si mie cum e examenul de admitere? Intrebarile din culegerea de grile vor fi si la examen sau pica altele la prima vedere?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| rozulets a răspuns:

Hey dai la umf? la ce sectie?hee hee

| madallina20 a răspuns:

20 % sunt intrebari la prima vedete

| ana102 a răspuns:

Buna...anul trecut din cate am auzit nu cred ca au fost fff multe intrebari la prima vedere (cred ca 2-3 ) cam asa...dar majoritatea sunt din cartea de admitere.(si eu dau anul asta)

| Didi_1389 a răspuns:

Este cineva care da la medicina generala? Si eu dau anul asta, mi-ar prinde bine niste pareri, nu stiu pe nimeni. Multumesc si mult succes!