| Duutsie a întrebat:

Ce subiecte mari credeti ca pica anul acesta la examenul de admitere la liceu? Anul trecut stiu ca s-a dat din basm si as vrea sa stiu la ce sa ma astept. Succes tuturor celor care aveti examen. kiss

1 răspuns:
| bogdan72 a răspuns:

Cel mai probabil e sa se dea o poezie, dar e putina materia pentru examen, nu ai de ce sa nu inveti toate genurile (pentru ca sunt foarte putine, nu ai multe trasaturi, se demonstreaza usor si stai fara grija, in loc sa regreti ca ai mers pe bulan sau ceva de genul).