| unoarecare2 a întrebat:

Este cineva care este angajat la google? Sa lucreze de acasa? Merita? Multumesc.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Și eu lucrez de acasă la distanta,în ceea ce privește software,dar hardware vin acolo la locație, cauta pe eJobs, daca știi engleza sau germana, franceza, olandeza, italiana e super

| Violleta2022 a răspuns:

Si eu stiu pe cineva care lucreaza google si cred ca merita, odata ce este deja de 2 ani acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google are vreo 150000 angajati. Unii probabil ca mai lucreaza si de acasa si probabil ca merita daca lucrezi pe partea tehnica.

| haileewatson a răspuns:

Da, fiecare companie tech are job-uri remote sau hybrid.