| LeZizu a întrebat:

Ce parere aveti de un patron care se leaga de un angajat ca nu lucreaza, dar acest angajat nu primeste taskuri de la nimeni din firma? Angajatul ii spune ca daca primeste taskuri, o sa lucreze si patronul se ratoie ca nu trebuie sa primeasca taskuri cu ce sa munceasca, ca trebuie sa se gandeasca el ce sa lucreze.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Munca este si cum ti-o faci. Un angajat destept isi creaza el jobul, si face ce ii place.

| LeZizu explică (pentru SkyPilot):

Adica ramane ca acel angajat destept sa plece undeva unde este platit mai bine si este o firma organizata mai bine sau sa isi creeze el propria lui firma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce firma e aia? Acolo toti fac ce ii taie capu? Da-ti demisia, gaseste-ti altceva.

| LeZizu explică (pentru anonim_4396):

Pai deja mi-am gasit.

| ubox7007 a răspuns:

Un tampit care s-ar putea sa ajunga imediat fara nici o firma.