| m97 a întrebat:

Stiti ceva site-uri care ar avea nevoie de un traducator care sa lucreze de acasa?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Majoritatea apeleaza la firme de traduceri pentru ca au calitatea asigurata. Ai avea sanse sa iti gasesti ceva doar daca ai niste studii in domeni. Dar daca ai studii ma indoiesc ca te pretezi sa-ti cauti munca de asta. Eventual apeleaza lumea la tine, nu tu la ei.

| KanameKuran a răspuns:

Ai ceva dovezi care sa ateste capacitatea ta de a utiliza o limba straina?