| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care lucreaza sau a lucrat la H&M si poate sa imi dea cateva detalii? Multumesc

5 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Da

| MarianaNiculescu a răspuns:

Ti-as putea da cateva detalii.
Esti bine platit acolo. Depinde si cati clienti ai pe zi. Castigi foarte multi bani.
Si ti-as da cateva sfaturi pe care sa nu le faci:
In primul rand sa nu dai pe datorie. Nu vei fi dezangajat, dar vei fi platit cu o suma mica de bani.
Mai vrei detalii?winking

| Sellak a răspuns (pentru MarianaNiculescu):

Pe bune? sa nu dai pe datorie? Unde te crezi, la aprozar?
Si cat de bine platit poti sa fi? Mai mult de 13, 14 ( maxim ) pe carte nu primesti.

| MarianaNiculescu a răspuns (pentru Sellak):

Ce-ai patit ma? Erau unele femei/fete care dadeau pe datorie. Asa ca i-am dat un sfat sa nu se invete de la ele.Am lucrat acolo 1 an de zile si am auzit cu urechea mea si cu ochii mei ce se intampla acolo.

| FabAndChic a răspuns:

Am lucrat eu la H&M si sunt foarte bune preturile de acolo sunt mici si sunt haine frumoase si casieritele sunt foarte drăguțe!