| ralucap91 a întrebat:

Ati lucrat la Billa sau aveti cunostinte care a lucrat sau lucreaza? vreau si eu cateva informatii despre programul de lucru ca si angajat, salarii, ore peste program si alte detalii importante pentru o angajare. merita?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce te costă să intrii in supermarketul billa, si intrebi acolo orice angajat, sau rogi sa vorbesti cu șeful sau șefa care face angajări, si pe șefi îi intrebi de conditiile de muncă salariul si ce vrei tu să stii.Aici nimeni nu stie exact.