| saku970 a întrebat:

Este cineva care stie cum este la facultatea ASE -Relatii internationale? Poate sunteti acolo la facultate sau aveti prieteni sau vreti sa mergeti acolo... daca da, aveti ceva informati sa imi dati si mie?

Răspuns Câştigător
| krissten19 a răspuns:

ASE.ul ca facultate e grea indiferent la ce dai eu sunt pe anul I la management. Daca esti la real atunci da te sfatuiesc sa te duci la REI pentru ca faci doar un semestru de matematica in rest mai faci info, contabilitate, dreptul afaceri etc, dar daca esti la profil uman cum am fost eu faci cea mai mare greseala pentru ca profesorii acolo nu tin cont ca tu ai fost la uman si nu stii nimica si o sa.ti fie foarte greu happy

| saku970 explică (pentru krissten19):

Da sunt la real mai exact matematica-informatica...dar o mica intrebare la relatii internationale sau cum spui tu REI, se fac doua limbi straine, nu? Poti sa faci ce limbi vrei? Sau nu exista profesori de Koreeana sau Japoneza?

| krissten19 a răspuns (pentru saku970):

Da se fac 2 limbi straine...ti le alegi tu in momentul cand te inscri...bafta multa!

| saku970 explică (pentru krissten19):

Multumesc,nici nu iti poti imagina cat de mult m-ai ajutat!