| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva cumva care stie sa compune versuri la melodii? daca este va rog sa imi faceti versuri la melodia nelly just a dream nu originalele ci compuse de voi

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Salut. Eu sunt scriitor dar ma ocup si de compus versuri ( cu sau fara negative primite), compunand deja pentru o pleiada de artisti romani si moldoveni. Daca iti doresti o colaborare serioasa atunci cauta-ma.

| despina17 a răspuns (pentru TheAce):

Buna ma nevoie urgenta de nise versuri in engleza de preferat duet sau versuri triste despre o distrugere sau o moarte tragica sau drespre lipsa unei persoane care a murit te implorr e ff impotant

| TheAce a răspuns (pentru despina17):

Salut. Ti-am citit mesajele. Ti-am lasat contactul de pe facebook. Putem vorbi acolo mai pe larg.

| despina17 a răspuns (pentru TheAce):

Tocmai tiam trimis un mesaj pe facebook