| wforweirdo a întrebat:

Este cineva dintre voi la Universitatea de Arte din Bucuresti, sau Cluj? As vrea si eu sa stiu cine ce recomanda.

6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu as zice sa alegi ce iti este mai comod.
o sa iti fie greu sa te intretii daca te muti in alt oras.
daca asta chiar nu e o problema as zice sa iti alegi in functie de oportunitatile pe care le ai.
informeaza-te de programele pe care le au facultatile, aici ma refer la cele de schimb de experienta, de proiectele publice, chestii de genu.

| wforweirdo explică (pentru Danzell):

Clujul mi-e mai aproape decat Bucurestiul, dar totusi as da la Bucuresti. Okay, o sa ma informez si despre asta. Ideea era ca nu prea pot sa obtin pareri pentru ca fiecare isi apara propriul oraslaughing

| Danzell a răspuns (pentru wforweirdo):

Eu asta am incercat sa evit laughing
ideea e sa te duci la facultatea care te implica cel mai mult in proiecte. pentru ca astea vor sta ca experienta in CV

| andrei1237 a răspuns:

Buna,o verisoara de-a mea este acolo.Incearca foarte mult sa transpuna prin cuvinte dar si prin desen sentimentele de care dau dovada.

| wforweirdo explică (pentru andrei1237):

Acolo unde? La Cluj sau Bucuresti? Pentru ca am nevoie de pareri despre ambele facultati, ca sa stiu ce sa aleg.

| andrei1237 a răspuns (pentru wforweirdo):

Pai verisoara mea este la Bucuresti.Incearca sa vezi si celelalte raspunsuri.Mie mi se pare mai interesanta aceasta.