| anonim_4396 a întrebat:

Este dificila meseria de stivuitorist? Merita sa te angajezi in acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| nanlogistic a răspuns:

Salut,
Dificil nu este, dar trebuie sa fii foarte atent.

Descriere post:
- Realizeaza activitatile de manipulare si depozitare a marfurilor
- Pregateste comenzile in timp util, si transporta paletii din locul de depozitare, in zona de livrare/incarcare
- Participa la operatiunile de receptie marfa
- Aseaza paletii cu marfa pe locatiile din depozit, conform alocarii in sistem si indicatiilor primite
- Participa la realizarea si mentinerea curateniei in depozit

Din cand in cand, mai avem nevoie de personal la depozitul de langa Magurele... asa ca daca stai in Bucuresti sau in apropiere, ne poti lasa un CV aici: https://www.nanlogistic.ro/cariere/

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu e foarte dificila, depinde daca te atrage sau nu. Oricum nu este ceva pentru care trebuie sa te pregatesti foarte mult timp, am lucrat pe stivuitoare electrice mici(pana in 2t), si mi s-a parut usor.

| Raducons a răspuns:

Decat stivuitorist mai bine sofer.Nu merita iti dai seama

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Daca nu ai o alternativa mai buna este bun si jobul acesta.NU STA ACASA.
Orice job este bun, nu inceta niciodata sa iti cauti ceva mai bun.Mereu ne dorim ceva mai bun in viata care este in schimbare permanenta.

| powerslidelambo a răspuns:

E super in strainatate dar iti trebuie certificat ca sa profesezi