| Nicoleta10nmmMaria a întrebat:

M-am hotarat sa dau la Facultatea de Farmacie din Bucuresti. Am cateva intrebari:Este o facultate grea? Admiterea este atat de dificila? Merita sa dau la aceasta facultate si sa ma pregatesc pentru admitere? as dori si informatii despre meseria de farmacist. Multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Da, e destul de grea dar merita daca asta iti place. + ca e un domeniu unde mai mereu se gaseste loc, farmacii vor fi mereu si aparent nevoia de medicamente e in continua crestere