| DarthMary a întrebat:

Este diploma acreditata de ministerul muncii in industria it (programator ajutor) este echivalenta cu o licenta obtinuta la facultate?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio diploma obtinuta de la vreun curs nu poate fi echivalenta cu o diploma a unei institutii universitare

| johnnny123 a răspuns:

Nu este. Dacă obții licența de la o facultate de informatică nu ești "programator ajutor".

Nu confunda niște cursuri de calificare cu o facultate de informatică.

| ioana748 a răspuns:

Teoretic nu...practic in activitatea aceasta conteaza ce stii, foarte mult
Adica...mai putin importanta diploma instalatorului, important sa stie meserie.
La fel si in lT... daca stii meserie vei fi apreciat la adevarata ta valoare.
Bafta,