| MariusCristianCMC a întrebat:

Eu sunt clasa a11-a
Ma pot transfera la alt liceu sau trebuia pana in clasa a 10-a sa ma transfer?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Te poti transfera fara nicio problema.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Merge dar doar in vacanta de vara sau daca ai un motiv serios si special, deci in cazuri speciale merge si in vacanta dintre semestre.Si in orice clasa esti merge sa te transferi daca indeplinesti conditiile transferului si daca te accepta noul liceu.Succes!

| Bondarel99 a răspuns:

Atâta timp cât ambele licee sunt de acord cu transferul, te poți transfera când vrei tu.

| udrescuf a răspuns:

Da dar numai in vacanta de vara te poti transfera. Dar trebuie sa ai motive intemeiate.

| alex241 a răspuns:

Te poti transfera oricand
Iti trebuie dosarul foaia de matricol etc