| ella1515 a întrebat:

Buna TPU.intru acum in clasa a11a si am vrut sa ma transfer la un alt liceu din pacate nu am reusit numai erau locuri oare ma mai pot transfera acum cand mai e o saptamana pana la inceperea scolii?

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Din cate stiu eu luni(29 august) s-a intrunit Consiliul Profesoral pentru a aproba cererile de transfer. Acum este prea tarziu pebtru a se face transferuri oficiale(doar daca ai niste relatii pe acolo se fac si transferuri neoficial). Sunt informata cu privire la aceasta situatie fiindca si eu am vrut sa ma transfer dar acum este prea tarziu dar se poate din semestrul al 2-lea (eu asa o sa fac). Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

2 răspunsuri:
| LondoneseCat a răspuns:

Nu,dar poti sa te transferi din semestrul 2. :* succes, funda?

| arline a răspuns:

Nu mai ai cum tu dar iti dau un sfat poti sta un semestru la liceul care esti acum si dupa un semestru sa te muti la liceu la care vrei iti zic eu ca si mie mi s-a intamplat la felhappy