| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa ajung in armata la fortele speciale, dar nu stiu care ii academia militara. Stiu cum se ajunge, ma duc la centru de recrutare si dupa dau probele, si cand vreau sa dau admiterea la academie, unde dau pentru fortele speciale?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu este aceademie pentru forțele speciale sau o ușă specială pe unde intri și după o vreme ieși luptător gen "seal". Te inscrii/înrolezi la o formă de invățământ militar, absolvi, ești bun, te remarci și APOI intri la pregătire specială pentru ceea ce vrei tu

-- sărbători frumoase --

| womble a răspuns (pentru sierra1):

Deci, daca fac Academia militara a Fortelor Terestre Nicolae Balcescu, dupa un timp pot ajunge la fortele speciale, nu?

| sierra1 a răspuns (pentru womble):

Repet: dacă ești bun, te remarci și APOI intri la pregătire specială pentru ceea ce vrei tu