| caprioara a întrebat:

Exista facultati la cluj care nu cer admitere la distanta sau la zi? daca da, care? M-ar interesa in special domeniul publicitatii sau modei.
As vrea sa ma inscriu si eu anul viitor (pentru ca acum este deja tarziu)dar nu sunt destul de informata in aceasta privinta. Am studiat in afara si nu cred ca m-as descurca cu un test de admitere. Informatii va rag.

1 răspuns:
| habarnamcenume a răspuns:

Universitatea babes bolyai? nu sunt sigura, mi-am dat cu parerea decat:d