| anonim_4396 a întrebat:

Fac canto dar imi place si actoria ce sa fac ca sa devin o actrita

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Mergi la un casting! Daca ai cu adevarat talent, vei fi distribuita intr-un film!
Se fac atatea acum!
E un avantaj daca stii si sa canti!
In multe roluri actorii canta!

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, mergi si da o proba de casting, atunci intr-adevar vei vedea daca ai talent sau nu! Bafta si noroc asta iti trebuie.

| cori5ua a răspuns:

Unde pot gasi castinguri? intr asta pentru ca am cautat peste tot net cunostinte etc si nimeni nu stie nimic plz ajutati-ma nu stiu unde trebuie sa ma duc orice e bineprimit multumesc anticipat