| gsghdfhsdfhds a întrebat:

mi eimi place mult actoria si am luat si cursuri de actorie si... vreau sa va intrebdaca sa mergi la o facultate de actorie e ceva bun in viata adica daca sunt sanse mari sa devin actrita nu sa fac o facultate degeaba... imi puteti da niste sfaturi sau alte idei de facultati?big grin

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Da,ai sanse sa ajungi actrita, dar nu (prea mari)in filme, ci pe scenele teatrelor, iar acolo nu prea se plateste bine.