| MonaiGabriela a întrebat:

Buna TPU... Imi puteti spune daca pot fi actrita?

Uitati mie imi place mult actoria adica o iubesc decate ori ma uit la un serial devin sensbila adica ma pot preface sa plang sa fiu beata sa rad etc., si nu vreau sa fiu aici in Romania in india si acolo in seriale plang aproape tot timpul si adica ii fain ca canta se distreaza ii comedia actiune drama romantism si de aceea vreau acolo dar eu nu cred ca pot fi actrita buna adica da cand ma uit la actori mei incep si fac si eu ca ei si imi iese dar imi este frica pentru ca eu nu vreau sa devin altceva in viata doar actrita si nu stiu cum sa stiu daca sunt o buna actrita :/ ce pot face? si da retin poezi replici etc. oricat de lungi ar fi eu le retin
si iubesc actoria. Am auzit ca daca iti doresti ceva cu adevarat se va implini cu siguranta. doar cer niste sfaturi.:/
funda happy

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Si eu ma prefac cand beau ca nu am nimic...nu prea merge.

| Marrriaa a răspuns:

Aia or plange pe bune, parca.straight face Degeaba iubesti tu actoria, daca nu stii sa fii un bun actor. Toti retinem "poezi", de pe la gradinita. Acolo nu prea o sa fie vorba de poezii. laughing Nu cred ca ti-ar trebui sfaturi, ar trebui doar sa-ti cam iei gandul.sad Cauta-ti un domeniu care sa te reprezinte, actoria clar nu!laughing

| AnaDenisaIsabela66 a răspuns:

Hello! Poți să devii actrița. Vrei să vorbim mai multe despre asta?