| CARMENCITA a întrebat:

Face cineva figuratie la emisiuni(public spectator)sa-mi spuna cum a gasit jobul si cam cat se plateste? Va rog nu raspunde-ti daca nu stiti.Stiu ca sunt agentii, dar eu vreau ceva sigur.Nu sa ma plimb aiurea pe la agentii de casting.

6 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Eu am fost acum vreo 2 ani ca spectator la Razvan si Dani, de vreo doua ori. Se platea cu 10-12 (nu mai stiu exact), dar eu nu am primit banii pe loc (de fapt, nu i-am mai primit niciodata), au spus ei ca dupa vreo 3-4 luni ii va da. Nu stiu sa iti dau numele, dar nu este o idee chiar atat de buna sa te duci oriunde. Intreaba-i inainte pe cei de la agentie cat se plateste, in cat timp, pentru ca multi dinafara pot spune prostii. Te mai poti uita la sfarsitul emisiunilor, pe banda unde scrie echipa de productie, acolo scrie si agentia cu care lucreaza pentru public.

| CARMENCITA explică (pentru Estera123):

Daca nu sti de ce ai raspuns?! Nu ai spus cum ai reusit sa gasesti sa mergi la emisiune si sincer nu cred ca te platea cu atat cand la acum 7 ani la alta televiziune se dadeau 30 Roni, dar se poate.Multumesc oricum.Parca le-ar lua locul cineva de nu vrea nimeni sa spuna. Urat.

| Estera123 a răspuns (pentru CARMENCITA):

Draguta. Se pare ca nu esti multumita fie ca iti raspunde cineva cu informatiile pe care le are, fie ca nu iti raspunde nimeni. E normal ca depinde de emisiune si de televiziune. Daca stai 6-7 ore acolo, cum e Dansez pentru tine, e normal sa dea 30. Dar pentru emisiuni de 1-2 ore, se da 10-12 lei.

| Catalin_Neagu_1989 a răspuns:

Incepand cu data de 08.01. 2018. Luni - Vineri intre orele 15:00 - 20:00 va invit sa facem poza si fisa de casting pentru urmatoarele noastre proiecte ce vor incepe in luna Februarie. Adresa : splaiul independentei nr 30. Pt mai multe detalii si inscrieri / programari va rog sunati la 0770386168 / 0765813171

| Zamfir_Marin_1952 a răspuns:

Marinzamfir456@yaho.es

| Iordachescu_Marian_1968 a răspuns:

PUBLIC SPECTATOR 25RON/EMISIUNE DOAR 2 ORE PE ZI
Agentia Dream Media Casting cauta personaje pentru public. banii sunt 25 lei pe emisiune, ce aveti de facut: foarte simplu stati in public si din cand in cand mai aveti de interactionat cu prezentatoarea si cu participantii la emisiune. emisiunea e de luni pana vineri de la 12- 15 iar banii se dau la luna. persoanele interesate sa sune la Marian Iordachescu 0721055065 VINERI 30. AUGUST. 2013 ora 12 avem castingul