| Lazy a întrebat:

Facultatea Business şi Administrarea Afacerilor. Ce presupune ea? Trebuie sa'mi aleg din aceasta facultate si medicina veterinara. Ce credeti, care ar fi alegerea mai buna pentru o domnisoara? MS.

Răspuns Câştigător
| Anda1708 a răspuns:

Eu as alege medicina veterinara, pentru ca iubesc animalele si as vreau sa le ajut.In schimb, daca esti foarte miloasa, cred ca ar trebui sa mergi la Business şi Administrarea Afacerilor, nu de alta, dar sa nu te trezesti ca nu poti sa faci un vaccin unui caine, pentru ca nu poti sa bagi acul in el happy