| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor!

Datorita faptului ca am luat Bac-ul,as vrea sa ma inscriu la facultatea UVT din TM la Administrarea afacerilor-economia comertului,turismului si serviciilor, credeti ca as avea un viitor cu aceasta facultate? Si dupa licenta as vrea sa aleg un master in administrarea si dezvoltarea intreprinderii de turism si servcii.
Merita sa fac aceasta facultate?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

De ce nu? Atat timp cat inveti poti excela in orice domeniu, chiar si in comert, turism si servicii. Bafta!