| EustacheTraista a întrebat:

Facultatea de asistenta medicala sau tehnica dentara? care ar fi meseria mai cautata?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe asistență medicală.
Pa, pa.

| VirusS97 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Lol, da cum dai tu raspunsuri "pa, pa" "mergi acolo". SEC. Explica si de ce.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru VirusS97):

Bună.
Pe tine cine te-a băgat în seamă?
Pa, pa.

| VirusS97 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Eu singur. Ca să fiu la subiect tehnica dentară este mai "bănoasă", deci.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru VirusS97):

Bună din nou.
Bine, dă-i înainte și apoi să stai și jos!
Pa, pa.

| EustacheTraista explică (pentru VirusS97):

As vrea la UMF Cluj..sunt in clasa a 11-a si nu stiu care sa o aleg..cu chimia stau prost..biologia chiar imi place.dar la tehnica dentara ar trebui sa fiu bun si la ''sculptat''sau ceva de genul?

Răspuns utilizator avertizat
| dryft3r a răspuns:

As opta pentru tehnica dentara. Cred ca se plateste si mai bine. big grin

| mariusice a răspuns:

Mergi pe dentara

| Florianboss a răspuns:

Cea m-ai tare facultate dintre cele douo este asistenta medicala