| Anemona21 a întrebat:

Facultatea de medicină privată, de exemplu cea din Arad, are taxă și pentru rezidentiat? Sau am înțeles eu greșit

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La rezidențiat ai salar.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cum adica taxa pentru rezidențiat? Se percepe o taxa ca sa te înscrii la examenul de rezidențiat? Sau o taxa ca sa faci rezidențiatul? Nu inteleg la ce taxa te referi.

| Anemona21 explică (pentru Nirvanaaa):

Da, taxa pentru înscrierea la rezidentiat, există?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Anemona21):

Da, o plătesc toți absolvenții de medicina, indiferent dacă au studiat la stat sau la privat. 500 de lei parca era, nu știu dacă au mai mărit-o.