| Minalore a întrebat:

FUNDA! Auziti...Cine e mai exact Andi Moisescu, cel de la Romanii Au Talent? Cu ce se ocupa? Cum a devenit asa cunoscut?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Este prezentatorul apropo tv, care ruleaza pe protv!
in principal a devenit cunoscut prin aceasta emisiune ...si prin umorul caracteristic big grin

| elasexygagica a răspuns:

Andi Moisescu prezinta emisiunea Apropo Tv pe Pro Tv in fiecare duminica de la 1, este si sotul Oliviei Steer, aceeas doamna superba care prezinta emisiunea Doamne de Poveste in fiecare duminica de la 16:30. Au impreuna doi baieti.

| Dash a răspuns:

Pai e prezentator la e emisiune TV pe ProCinema.

| DudaYeah a răspuns:

Andi Moiesescu este prezentatorul emisiunii de pe ProTv "Apropo Tv". http://www.google.ro/......tp?/imgres

| LoveSelena a răspuns:

Pai nici eu nu stiam.Dar am auzit ca prezinta cateva emisiuni.

| Emonik_7113 a răspuns:

E prezentator, la emisiunea APROPO TV, de pe Pro tv tongue