| superdemi a întrebat:

Cine credeti ca juriseaza mai bine la romanii au talent dintre:Mihai Petre,Andra, Si Andi Moisescu? funda.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
toti sunt meniti sa faca parte din jur, fiecare stie ce sa jurizeze, asa e si conceptul emisiunii, cineva trebuie sa fie acid, iar Mihai Petre stie sa faca acest spectocol fiind unul cu foarte mult umor, altfel nu ar rezista si nu ar avea audienta
O zi frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mihai Petre si Andi Moisescu

evenso
| evenso a răspuns:

Andi Moisescu este mai moderat, cu toate astea spune esenta, Andra am impresia ca vorbeste dupa cum crede ca vrea sa auda lumea.
Pe mine ma distreaza cel mai mult Mihai Petre, de regula are dreptate in ce spune numai ca are un stil mai aparte, e o figura acest om. happy

| Asdffk a răspuns:

Mihai.

Răspuns utilizator avertizat
| ellaells a răspuns:

Mihai Petre. Este foarte direct si nu tolereaza toti mascaricii. big grin

| alex71yonutz a răspuns:

Cel mai tare Mihai Petre.Genial omu

| MironAndrei1 a răspuns:

Nici unul laughing))))))))))))))))))))))