| TheOne19 a întrebat:

FUNDA! Exista meserii in romania cu salariu de 30-40 milioane de lei vechi sau mai mult pe luna? in ce domenii? ce iti trebuie sa ocupi acel post... fara meseria de doctor

4 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Da, programator IT. Se castiga in jur de 40 -50 de milioane pe luna. Ca sa ocupi acest post iti trebuie cunostinete vaste in calculatoare...

| taviyamato2 a răspuns:

Tehnician dentar, programator, inginer ( cunostinte de IT, desen tehnic ), solist instrumentist, arhitect, in rest nu stiu.

| janeD0oe a răspuns:

Judecator in domeniul dreptului civil/comercial/funciar.ai salar de baza cam de vreo 40 si procent din taxe de timbru... poti ajunge si la 100 si mai mult. faci facultate de drept si dai examen la Bucuresti.

| maliii a răspuns:

Inginer si depinde ce inginer vrei sa fiiwinking