| TheOne19 a întrebat:

FUNDA! Exista meserii in romania cu salariu de 30-40 milioane de lei vechi sau mai mult pe luna? in ce domenii? ce iti trebuie sa ocupi acel post... fara meseria de doctor

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pai doctorul nici nu castiga prea bine. Sunt atatea altele: notar, inginer, ziarist, avocat...Depinde ce talente ai si ce ai vrea sa devii. Daca nu ai talent sau inclinatie pentru o anumita meserie, nu te sfatuiesc sa o faci cu forta, numai cu gandul ca vei ajunge la un salariu bun. Conteaza foarte mult sa iti placa ceea ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electricienii si instalatorii priceputi si seriosi castiga minim 1000euro pe luna.
recomandari, experienta, si cele enumerate mai sus.