| TheOne19 a întrebat:

Exista meserii in romania cu salariu de 30-40 milioane de lei vechi sau mai mult pe luna? in ce domenii? ce iti trebuie sa ocupi acel post... fara meseria de doctor

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In timpurile actuale de abia ajungi pe la vreo 20 de milioane lunar. Dupa ce dispare criza si pleaca Basescu de la presedintie vor fi posturi cu acel salariu.

| ZethOfficial a răspuns:

Trebuie sa te orientezi dupa ce iti place.Sa zicem ca primesti un job mai important si castigi multi bani asta nu iti va aduce decat probleme deoarece odata cu banii vin si problemele.
Daca lucrezi de placere si nu numai cu gandul la bani o duci o viata mai fericita.

| tzintar a răspuns:

Programator IT! Depasesti, in multe cazuri, 50 mil. lei vechi. Insa iti trebuie multe tone de munca, inteligenta, tenacitate si pasiune.