| Cineva_1522 a întrebat:

[funda] salut tuturorhappy am si eu o intrebare: Deci eu am cont pe facebook si hi5, iar cand scrii pe google numele meu apar poze cu ei :-|. Vreau sa le sterg! x( Cum as putea sa le sterg, si de ce apar poze cu ei pe google cand scrii numele meu. Ms anticipat!

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

''ei'' fiind ...cine? Cine sunt ei? Citez: ''cand scrii pe google numele meu apar poze cu ei''

| Cineva_1522 explică (pentru neluL):

Prietenii mei

| neluL a răspuns (pentru Cineva_1522):

Daca pozele nu sunt incarcate de tine, nu ai cum sa le stergi. Ai fost etichetat in poze si de aceea apar acele poze in Google.

| DarQueen a răspuns:

OK, să mor eu sub duș dacă am înțeles ceva din tot ce ai scris!
Cine sunt „ei"? În fine, nu te superi dacă raportez „întrebarea" dar mi se face rău numai când mă uit la ecran.

| DonAnonymius a răspuns:

Păi google e un motor de căutare global.Probabil pozele tale sunt foarte populare sau ai foarte mulţi prieteni. Teoretic, dacă cauţi pe google images un user de hi5 la întâmplare îi vei găsi pozele dar probabil nu chiar pe prima pagină.De exemplu, pozele mele sunt pe pagina 13.Depinde mult.Ai grijă, nu îţi pune multe că nici nu te ajută la ceva.O seară bună.

| CosmiiX a răspuns:

Cu care ei`?laughing

| Stra1nul a răspuns:

Care ei?

| Cineva_1522 explică:

Cu niste prieteni de-ai mei[ scuze ]

| 12danezu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti faci alt cont de face si hi5 da cine lea bagat pe net? poate tu?

| 12danezu a răspuns:

Tareee copilu...rolling on the floor)))

| Cineva_1522 explică (pentru 12danezu):

Danezule tu mai iubesti natura dupa tot ce ti-a facut!?