| sheky a întrebat:

FUNDA! URGENT pentru cine imi da cele mai bune idei de campanie! candidez... pentru a fi presedinte al consiliului de elevi si-mi trebuie idei de campanie, motto-uri, poze, obiecte de dat confectionate sau nu stiu... idei, orice! ajutati-ma pls big grin

Răspuns Câştigător
| andreeap a răspuns:

@sheky cred ca cel mai usor e sa faci fluturasi si afisehappy. Acestea ar putea contine sloganuri si idei.

3 răspunsuri:
| andreeap a răspuns:

Eu as zice sa faci o echipa de majorete a scolii, o echipa de football, handball sau orice sport...Sa organizezi concursuri in scoala, bal de Helloween, si alte chestii de genul asta. Sa realizati proiecte de protectie a mediului cum ar fi sa va adunati o trupa de elevi si sa mergeti in parc sa adunati mizeriile care unele persoane nu stiu sa le arunce la gunoi ( munca pentru folosul comunitatii)... Cam atat am in minte pentru moment. Daca mai gasesc ceva te atunt. Sper ca ti-a fost de folos. PAhappy

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Fa prajiturele cu ravase in care sa scrie sa te voteze pe tine(cred ca gasesti pe google reteta)

| sheky explică:

@andreeap mersi e bine ce ai zis doar ca aia nu pot face decat dupa ce voi fi aleasa. acum imi trebuie ceva idee nu stiu de ex ce sa scriu p fluturasii aia de impartit prin scoala sau pe afise sau prajituri cum a zis kawaii dar vreau ceva mai original si pe cat se poate sa fie si usor de facut big grin