| Tamy3 a întrebat:

Candidez pentru rolul de presedinte al consiliului elevilor si trebuie sa fac niste afise prin care sa'i indemn pe colegi sa ma voteze, dar imi trebuie niste idei mai originale sa ca scriu pe afisebig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa cistigi sari cu gura mare sa scoata religia ca nu va faceti preoti apoi desenul ca nu va faceti pictori apoi muzica ca nu va faceti muzicieni, romana ca sunteti romani din nastere.si tot asa pina ramine sportul si sunt toti scutiti garantat vei reusi