| AndreeaKertész a întrebat:

Fundita! Stiu ca poate suna ciudat, dar vreau sa intru in industria filmelor pentru adulti, deja am cateva oferte din SUA. Numele meu este Andreea Kertész, sunt de origine mahiara, am 18 ani 1.68, locuiesc in Timisoara, nu vreau sa par penibila, dar chiar simt si imi doresc mult sa faca sta, sunt de condamnat? uitati poza cu mine, as fi poritivita? :)

http://i.imgur.com/BQTrgsI.jpg

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ar trebuie sa intrebi pe aia care se ocupa,aia stiu de ce au nevoie,cauta pe net siteuri de alea lor le scrii,le trimiti poze si ei or sa iti dea un raspuns. Pina la urma fiecare face ce vrea cu viata lui,fiecare face cei place,daca iti place sa faci asa ceva fa-o, cineva trebuie sa faca si jobu asta nu? Si in america unde anume, sau ce oferte ai? Eu locuiesc in america, nu cunosc pe astia, dar iti recomand sa ai pe cineva cunoscut in america sa stie unde esti, nu ca stiu si eu dar asa e mai bine mai ales pentru cineva din afara care nu eset american.Si cauta ceva firme mai serioase, adica mai cunoscute.

| relian a răspuns:

Aaaa scuze cred ca nu am citit cu atentie, nu intrebai daca esti buna pentru jobu asta, ai intrebat daca faci bine sau nu.Cum am spus fiecare face ce vrea cu viata lui, asa ca daca vii in america nu te condamna nimeni, aici oamenii is vad fiecare de treaba lui nu stau can ro la sant sa barfeasca, apoi pe aici nu-ti cunosti nici vecinii.Si daca unia te condmna iti pasa? Tu oricum vei face ce simti ce-ti place.

Răspuns utilizator avertizat